Pneuservis a prodej pneumatik na pneu-jenda.cz

Srpen 19th, 2009

Pneuservis pneu-jenda.cz, působící po celé ČR, nabízí svým zákazníkům pneumatiky pro česká i pro zahraniční vozidla. Prostřednictvím našeho e-shopu lze pořídit pneumatiky odkudkoliv a my vám je ihned zašleme na určenou adresu. Pokud však chcete využít naše profesionální pracovníky pro přezutí pneumatik, jsme pro vás k dispozici v hlavním městě Praha – v Praze 5 (Radlice) a v Praze 10 (Strašnice).

U pneu-jenda.cz pořídíte kvalitní pneumatiky, a to jak letní, tak i zimní. Rozhodnete-li se pro výběr pneumatik prostřednictvím našeho e-shopu, nezapomeňte si poznamenat základní parametry pneumatiky. Výrazně to urychlí výběr té správné pneumatiky. Jedete-li k nám přímo do pneuservisu, samozřejmě nemusíte znát ani ň – naši pracovníci zjistí vše za vás a vy můžete jen přihlížet, jak nám jde práce hezky od ruky.

Pneumatiky nabízíme pro osobní i nákladní vozidla, dále také pro offroad a užitkové vozy. Své místo si u nás najdou i motorky. Vzhledem k tomu, že jsme posíleni zahraničními dodavateli, můžete očekávat vskutku rozličný přehled pneumatik.

Slevy na pneumatiky a pneuservis

Pneuservis pneu-jenda.cz nabízí velké množství různých slev – stačí se jen kouknout na náš e-shop a hned budete v balíku! Samozřejmostí jsou také záruky a pozáruční servis – věděli jste například, že pokud dojde k neúmyslnému poškození pneumatiky do jednoho roku, dostanate u nás 40% slevu na pořízení nové pneumatiky?

Ke kompletnímu servisu patří vedle prodeje pneumatik také prodej plechových a alu disků, a to včetně jejich instalace. Opět se můžete těšit na široký výběr disků.

Máte auto, které je pro náš kraj exotické? Neváhejte, a dejte nám vědět, potřebujete-li pro něj nové pneumatiky, disky anebo další doprovodné služby, jako např. přezutí jedné a více pneumatik. My se už postaráme jak o kvalitní nasazení, tak i o likvidaci starých pneumatik. Vedle toho dostanete záruku na dodané pneumatiky spolu s možností slevy při další návštěvě v jednom z našich pneuservisů.

Máte zájem o kvalitní pneumatiky a rychlý pneuservis? Vyberte si z široké nabídky pneumatik na našem e-shopu www.pneu-jenda.cz nebo navštivte náš pneuservis v Praze.

Komentáře

Komentáře