Vestavěné skříně

Červen 8th, 2009

Vestavěné skříně – využijte nestandardní prostory

V dnešní době jsou vestavěné skříně v první řadě funkční úložné prostory, které jsou využitelné stejně dobře jako volně stojící skříně. Hlavní výhoda skříně spočívá v začlenění do celkového vzhledu interiéru a možnosti vyplnění nestandardních prostor v bytě či domě. Místnosti dostávají vzdušný a moderní vzhled, který není jakkoliv narušen. Další nesporná výhoda je snadnější údržba čistoty.

Konstrukce vestavěných skříní

Vestavěné skříně mohou být kombinovány s posuvnými dveřmi. Ty vcelku elegantně oddělí dvě místnosti. Například obývák od kuchyně. Neopomenutelnou výhodou vestavěných skříní je možnost jejich rozšíření lecjakými doplňky. Tato výhoda je dnes stále častěji využívána při zařizování moderního byt. Jsou to například drátěné koše, drátěné police na boty, úchyty na žehličku či vysavač, kravatovníky a jiné praktické doplňky.

Zajímá vás cenová relace vestavěných skříní na míru? Není významně vyšší než solitérové skříně dostupné v obchodech. Cena vestavěných skříní na míru začíná zhruba na dvaceti tisících a šplhá až po sto tisíc za kompaktní vestavěnou skříňovou šatnu s řadou doplňků.

Máte zájem o kvalitní vestavěné skříně? Zkuste si je sami navrhnout a následně objednat na webu www.komandor.cz